Wyświetlanie 1–34 z 102 wyników

Wiązane chusty dla Amazonek, na czas chemioterapii w sklepie Eko Amazonka.

Poznaj modele naszych wiązanych chust dostępne w wielu wzorach i kolorach do wyboru. Chusty wiązane są za pomocą szarf z tego samego materiału co chusta albo np. z szyfonu (model Krystyna). Nasze wiązane chusty uszyte są z bawełny lub bambusa w Polsce. Wiązanie chusty jest bardzo proste i szybkie.


Wiązane chusty - nasze fasony:

W naszym sklepie znajdą Państwo kilka modeli wiązanych chust. Chusty są wiązane za pomocą szarf, które są albo z tego samego materiału co chusta, albo z innego (na przykład szyfonu). Szarfy są różnych długości, zależnie od modelu. Modele naszych wiązanych chust w Eko Amazonka:

Chusta Blanka - chusta z szarfami do zawiązania. Szarfy są z tego samego materiału co chusta.

Chusta Krystyna - to model chusty wiązanej z szarfami. Szarfy są szyfonowe, lekkie, półprzezroczyste i ładnie się prezentują.

Chusta Simona - to chusta z szarfami, bardzo łatwa do nałożenia na głowę, gdyż ma luźny krój. Chustka trzyma się na głowie dzięki gumce z tyłu i dzięki zawiązaniu jej szarfami.

Chusta Weronika - to model chusty z usztywnianym daszkiem chroniącym od słońca oraz szarfami do zawiązania.

Jak zawiązać chustę na głowie?

Wiązanie chusty jest bardzo proste. Szarfy oplatamy dookoła głowy, następnie zawiązujemy, pojedynczym przewiązaniem lub na supeł z boku, lub z tyłu głowy.