Wyświetlanie 1–34 z 247 wyników

Turbany – poznaj ofertę naszych Turbanów w sklepie Eko Amazonka:

W ofercie naszego sklepu znajdziesz różne modele turbanów, które uszyte są z naturalnych materiałów – z delikatnej bawełny premium lub z miękkiego bambusa. Każdy z modeli turbanu dostępny jest w wielu kolorach i wzorach. Każdy znajdzie tu turban idealny dla siebie.


Turbany w sklepie Eko Amazonka - z czego uszyte:

W ofercie naszego sklepu posiadamy modele turbanów: turbany bawełniane i turbany bambusowe. Obie tkaniny są niezwykle miękkie, delikatne dla skóry głowy, wygodne, nieco rozciągliwe i nie gniotące się. Turbany z naturalnych materiałów są oddychające dzięki czemu świetnie się sprawdzą nawet podczas upałów.

Rodzaje turbanów w naszym sklepie:

W naszym sklepie znajdziesz rozmaite turbany damskie. Każdy model turbanu na głowę jest inny, dzięki czemu każdy powinien znaleźć turban idealny dla siebie. Nasze turbany po chemioterapii mogą być z szarfami do samodzielnego ich zawiązania lub bez szarf, gotowe do założenia. Wśród turbanów dla Amazonek bez szarf znajdziesz wiele fasonów o prostszych i bardziej wyszukanych ozdobnych oplotach i marszczeniach. Najprostsze i cienkie fasony turbanów będą idealne na lato, zaś modele turbanów z większą ilością oplotów, grubszym materiałem będą idealne na chłodne wieczory, czy jesień i zimę.

Turbany w Eko Amazonka - poszczególne modele turbanów:

Turban Blanka - turban z szarfami do zawiązania. Szarfy są z tego samego materiału co turban.

Turban Eryka - prosty model turbanu z efektownym ozdobnym kwiatkiem.

Turban Helena - to piękny turban z gotowym ozdobnym oplotem.

Turban Kasia - to prosty model turbanu z kilkoma marszczeniami, zatem idelany na lato i upały.

Turban Klara - ładny turban z efektownym supłem. Świetnie sprawdzi się jako lekki turban na ciepłe dni a także i po leczeniu do osuszania włosów po ich umyciu.

Turban Krystyna - to model turbanu z szarfami do zawiązania. Szarfy są szyfonowe, lekkie, półprzezroczyste i ładnie się prezentują.

Turban Laila - prosty model turbanu z ozdobnym zaplotem. Idelany turban dla wielbicielek minimalizmu.

Turban Laura - gotowy do założenia turban z dużą ilością plisów i oplotów. Idealny turban na chłodne wieczory, na jesień i zimę.

Turban Liliana - cienki, prosty model turbanu, na ciepłe dni, prosty i minimalistyczny.

Turban Matylda - turban z przywiązaną na stałe ozdobną szarfą. Szarfa zawiązana jest z boku turbanu w efektowny supeł.

Turban Milena - prosty turban z ładnymi marszczeniami, który jest dość cienki, więc dobry także na ciepłe dni.

Turban Nadia - cienki, prosty fason turbanu jedynie z przeszyciami. Idelany dla kobiet lubiących minimalizm.

Turban Natalia - prosty model turbanu który ma przyszytą na stałe ozdobną szarfę, która zebrana jest z boku turbanu paskami materiału.

Turban Simona - to turban z szarfami, bardzo łatwy do nałożenia na głowę, gdyż ma luźny krój. Turban trzyma się na głowie dzięki gumce z tyłu i dzięki zawiązaniu go szarfami.

Turban Weronika - to model turbanu z usztywnianym daszkiem chroniącym od słońca oraz szarfami do zawiązania.

Turban Wiola - lekki, prosty turban z ładnym zebraniem z przodu turbanu. Idealny jako turban codzienny, także na lato, upały.