Wyświetlanie 1–32 z 115 wyników

Chusty na jesień w Eko Amazonka:

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych jesiennych chust i turbanów na głowę. W tej kategorii znajdziesz polecane modele chustek na głowę i turbanów z większą ilością marszczeń, czy oplotów – idealne na chłodne dni, jak również w jesiennych kolorach.


Chusty i turbany na jesień - nasze propozycje:

Chusty damskie jesienne mają większą ilość marszczeń, oplotów. Nie muszą być aż tak lekkie i przewiewne jak turbany letnie, dzięki czemu mogą być bardziej ozdobne. Wybraliśmy kilka modeli które są idealne na chłody i niepogodę, jak również te w jesiennych kolorach.

Chusta Blanka - chusta z szarfami do zawiązania. Szarfy są z tego samego materiału co chusta.

Chusta Helena - to piękna chustka z gotowym ozdobnym oplotem.

Chusta Krystyna - to model chusty wiązanej z szarfami. Szarfy są szyfonowe, lekkie, półprzezroczyste i ładnie się prezentują.

Chusta Laila - prosty model chusty z ozdobnym zaplotem. Idelana chustka dla wielbicielek minimalizmu.

Chusta Laura - gotowa do założenia chusta na głowę z dużą ilością plisów i oplotów. Idealna  na chłodne wieczory, na jesień i zimę.

Chusta Matylda - to chustka z przywiązaną na stałe ozdobną szarfą. Szarfa zawiązana jest z boku chusty w efektowny supeł.

Chusta Natalia - prosty model tchustki który ma przyszytą na stałe ozdobną szarfę, zebraną z boku turbanu paskami materiału.

Chusta Simona - to chusta z szarfami, bardzo łatwa do nałożenia na głowę, gdyż ma luźny krój. Chustka trzyma się na głowie dzięki gumce z tyłu i dzięki zawiązaniu jej szarfami.