Wyświetlanie 1–34 z 179 wyników

Chusty na jesień w Eko Amazonka:

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych jesiennych chust i turbanów na głowę. W tej kategorii znajdziesz polecane modele chustek na głowę i turbanów z większą ilością marszczeń, czy oplotów – idealne na chłodne dni, jak również w jesiennych kolorach.


Chusty i turbany na jesień - nasze propozycje:

Chusty damskie jesienne mają większą ilość marszczeń, oplotów. Nie muszą być aż tak lekkie i przewiewne jak turbany letnie, dzięki czemu mogą być bardziej ozdobne. Wybraliśmy kilka modeli które są idealne na chłody i niepogodę, jak również te w jesiennych kolorach.

Turban Blanka - chusta z szarfami do zawiązania. Szarfy są z tego samego materiału co chusta.

Turban Ela - turban w kolorze jednolitym lub ze wzorzystym oplotem. Prosty fason dla wielbicielek minimalizmu.

Turban Eryka - prosta chustka na głowę z efektownym ozdobnym kwiatkiem.

Turban Helena - to piękna chustka z gotowym ozdobnym oplotem.

Chusta Krystyna - to model chusty wiązanej z szarfami. Szarfy są szyfonowe, lekkie, półprzezroczyste i ładnie się prezentują.

Turban Laila - prosty model chusty z ozdobnym zaplotem. Idealna chustka dla wielbicielek minimalizmu.

Turban Laura - gotowa do założenia chusta na głowę z dużą ilością plisów i oplotów. Idealna  na chłodne wieczory, na jesień i zimę.

Turban Matylda - to chustka z przywiązaną na stałe ozdobną szarfą. Szarfa zawiązana jest z boku chusty w efektowny supeł.

Turban Natalia - prosty model chustki który ma przyszytą na stałe ozdobną szarfę, zebraną z boku turbanu paskami materiału.

Chusta Simona - to chusta z szarfami, bardzo łatwa do nałożenia na głowę, gdyż ma luźny krój. Chustka trzyma się na głowie dzięki gumce z tyłu i dzięki zawiązaniu jej szarfami.