Wyświetlanie 1–34 z 138 wyników

Turbany damskie na lato w Eko Amazonka:

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych turbanów damskich na lato. W tej kategorii znajdziesz polecane modele turbanów damskich na lato, na upały. Turbany są lekkie, przewiewne, z małą ilością zakładek, oplotów czy marszczeń. Te turbany sprawdzą się zarówno dla wielbicielek minimalizmu jak i jako nakrycie głowy na lato i upały.


Turbany damskie na lato - polecane modele turbanów:

Na lato polecamy modele turbanów damskich  które są lekkie, przewiewne, z małą ilością marszczeń i oplotów. Turbany damskie na lato które szczególnie polecamy są to najprostsze fasony turbanów. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami turbanów damskich na lato poniżej:

Turban Kasia - to prosty model turbanu z kilkoma marszczeniami, zatem idelany na lato i upały.

Turban Klara - ładny turban z efektownym supłem. Świetnie sprawdzi się jako lekki turban na ciepłe dni a także i po leczeniu do osuszania włosów po ich umyciu.

Chustka Maja mini - prosta, cienka chustka na głowę, z króciutkimi szarfami do regulacji.

Turban Nadia - cienki, prosty fason turbanu jedynie z przeszyciami. Idelany dla kobiet lubiących minimalizm.

Chusta Weronika - to model chusty z usztywnianym daszkiem chroniącym od słońca oraz szarfami do zawiązania.

Turban Wiola - lekki, prosty turban z ładnym zebraniem z przodu turbanu. Idealny jako turban codzienny, także na lato, upały.

Czepek kąpielowy - szybkoschnący czepek kąpielowy również może się przydać dla ochrony głowy przed słońcem podczas kąpieli oraz jako czepek na basen.