Wyświetlanie 1–34 z 102 wyników

Poznaj nasze wiązane chusty na głowę

W sklepie Eko Amazonka kupisz bawełniane i bambusowe wiązane chusty na głowę. Chusty wiązane są na głowie za pomocą materiałowych szarf. Szarfy mogą być z bawełny, bambusa lub eleganckiego szyfonu (model Krystyna). Wiązanie chusty na głowie jest bardzo łatwe i szybkie, a efekt świetny.


Wiązane chusty na głowę - nasze modele:

W naszym dostępnych jest kilka modeli wiązanych chust na głowę. Chusty wiązane są na głowie za pomocą dwóch szarf, które są albo z tego samego materiału co chusta, albo z innego (na przykład szyfonu). Szarfy są różnych długości, zależnie od fasonu. Modele wiązanych chust na głowę w naszym sklepie:

Chusta Blanka - chusta z szarfami do zawiązania. Szarfy są z tego samego materiału co chusta.

Chusta Krystyna - to model chusty wiązanej z szarfami. Szarfy są szyfonowe, lekkie, półprzezroczyste i ładnie się prezentują.

Chustka Maja mini - prosta, lekka chustka do regulacji krótkimi szarfami z tyłu głowy.

Chusta Simona - to chusta z szarfami, bardzo łatwa do nałożenia na głowę, gdyż ma luźny krój. Chustka trzyma się na głowie dzięki gumce z tyłu i dzięki zawiązaniu jej szarfami.

Chusta Weronika - to model chusty z usztywnianym daszkiem chroniącym od słońca oraz szarfami do zawiązania.

Wiązanie chusty na głowie - jak to zrobić?

Wiązanie chusty na głowie jest niezwykle proste. Szarfy oplatamy dookoła głowy, następnie zawiązujemy, pojedynczym przewiązaniem lub na supeł z tyłu lub z boku głowy.