Naturalny Dezodorant w sklepie Eko Amazonka – 100% NATURALNE Dezodoranty

Naturalny Dezodorant świetnie działa, zapobiegając powstawaniu przykrych zapachów, pięknie pachnie i jest łatwy i wygodny w stosowaniu. Nasze Naturalne dezodoranty pochodzą z polskich manufaktur, zapakowane są w ekologiczne szklane słoiczki. Naturalny dezodorant nabiera się palcem i rozsmarowuje na ciele.

Naturalny Dezodorant a Antyperspirant – jakie są różnice?

Antyperspiranty blokują wydzielanie potu poprzez zwężanie kanalików gruczołów potowych i ich zapychanie. Zaburzają zatem normalne funkcjonowanie gruczołów, jak również zawierają w składzie niezdrowe dla skóry i ciała składniki.

Naturalne Dezodoranty nie blokują procesu pocenia się, zapobiegają jedynie przykremu zapachowi. Zwykłe drogeryjne dezodoranty jedynie maskują przykre zapachy nakładając na nie inne. Naturalny dezodorant zaś ZAPOBIEGA POWSTAWANIU przykrych zapachów poprzez swoje ANTYBAKTERYJNE działanie. To namnażające się bakrerie powodują niemiłe zapachy. Naturalny dezodorant likwiduje zatem przyczynę problemu a nie maskuje skutek.

Naturalny Dezodorant – jak działa?

Nasz Naturalny Dezodorant składa się z samych naturalnych składników. 100% Naturalny skład dezodorantu gwarantuje bezpieczeństwo dla skóry, dobrą pielęgnację i brak podrażnień skóry. Naturalny dezodoran będzie świetnym wyborem dla osób borykających się z alergiami, czy osób o wrażliwej skórze. Naturalny dezodorant NIE blokuje naturalnych procesów pocenia się skóry, jego antybakteryjne działanie polega na zapobieganiu namnażaniu się bakterii powodujących przykre zapachy. Naturalny dezodorant w kremie nadaje skórze odświeżającego, pięknego zapachu oraz pochłania część wilgoci. 

Naturalny Dezodorant – jaki ma skład?

Naturalny dezodorant składa się TYLKO z Naturalnych składników – jest to zatem IDEALNY NATURALNY KOSMETYK.

Za antybakteryjne działanie, zapobiegające powstawaniu przykrych zapachów odpowiada soda oczyszczona. Dodatek skrobii umożliwia zaś pochłanianie części potu przez naturalny dezodorant. Co jeszcze znajdziemy w składzie naturalnego dezodorantu? Pozostałe składniki to różne pielęgnujące skórę oleje kosmetyczne oraz masła: masło shea czy masło kakaowe. Dzieki nim naturalny dezodorant jest kremowy i aksamitny.

Niekiedy w składzie naturalnego dezodorantu znajdziemy także niewielki dodatek naturalnych glinek, które nadają naturalny kolor produktowi (patrz zdjęcie obok i zdjęcia na dole strony), NIE barwią jednak skóry podczas stosowania naturalnego dezodorantu.

Ostatnim składnikiem naturalnego dezodorantu są naturalne olejki eteryczne, dzięki którym dezodorant w kremie pięknie pachnie – nadaje także lekki, świeży zapach skórze nim posmarowanej.

 

 

naturalny dezodorant w kremie barwiony glinką

Jakie zalety ma Naturalny Dezodorant w kremie?

  • zawiera 100% Naturalne składniki
  • Nie brudzi skóry i ubrań – nie zostawia żadnego nalotu
  • NIE blokuje gruczołów potowych, ale pochłania część wilgoci dzieki skrobii
  • Naturalny dezodorant w kremie Całkowicie i skutecznie LIKWIDUJE PRZYKRE ZAPACHY
  • Jest bardzo wydajny – jeden słoiczek Naturalnego Dezodorantu w kremie starcza na kilka miesięcy
  • NIE ma żadnych konserwantów – nie są one potrzebne ponieważ składniki naturalnego dezodorantu mają działanie antybakteryjne
naturalny dezodorant w sklepie z naturalnymi kosmetykami
naturalny dezodorant dla dziecka
dezodoranty naturalne sklep Eko Amazonka
naturalne dezodoranty w kremie w naszej eko drogerii Eko Amazonka
naturalne dezodoranty damskie sklep