DOSTAWA:

Zamówienia wysyłamy kurierem DPD, kurierem InPost lub Paczkomatami Inpost. Koszt wysyłki zależy od wagi paczki (DPD, kurier Inpost) lub od jej wymiarów (Paczkomaty). W zależności od rodzaju i ilości produktów, koszt jest wyliczany na podstawie wagi i/lub rozmiaru produktów automatycznie, w koszyku. 

  • Paczkomaty Inpost – paczki z paczkomatów odbierane są przez kuriera nawet kilka razy dziennie. Aby paczka została przez nas zapakowana i nadana tego samego dnia najlepiej złożyć i opłacić szybkim przelewem zamówienie do godziny 14.30. Zamówienia opłacone po 14.30 zostaną wysłane następnego dnia roboczego. Najczęściej paczki docierają do odbiorcy już następnego dnia roboczego (do 2 dni) po ich odbiorze z paczkomatu/punktu nadań przez kuriera.

 

  • Kurier InPost – paczki odbierane są przez kuriera raz dziennie między 14.50-16.30, aby paczka została przez nas zapakowana i nadana tego samego dnia najlepiej złożyć i opłacić szybkim przelewem zamówienie do godziny 14.00-14.30. Zamówienia opłacone po 14.30 zostaną wysłane następnego dnia roboczego. Najczęściej paczki docierają do odbiorcy już następnego dnia roboczego (do 2 dni) po ich odbiorze przez kuriera.

 

  • Kurier DPD – paczki odbierane są raz dziennie ok. 15.00-17.00. Nasze paczki dostarczamy do punktu nadań między 14.45-15.30. Zamówienia opłacone szybkim przelewem do godziny 14.30 powinny być odebrane przez kuriera tego samego dnia. Paczka zostanie wtedy najprawdopodobniej dostarczona do odbiorcy już następnego dnia roboczego (do 2 dni). Zamówienia opłacone po 14.30 zostaną wysłane następnego dnia roboczego.

 

*Pamiętaj że zwykłe przelewy bankowe, w zależności od banku mogą dotrzeć do nas dopiero po 1-2 dniach i dopiero wtedy zaczniemy realizację zamówienia! Najczęściej przelewy księgowane są na naszym koncie następnego dnia roboczego po wysłaniu, ok. godziny 11.00-11.30.