DOSTAWA:

Zamówienia wysyłamy kurierem DPD, kurierem InPost lub Paczkomatami Inpost. Koszt wysyłki zależy od wagi paczki (DPD, kurier Inpost) lub od jej wymiarów (Paczkomaty). W zależności od rodzaju i ilości produktów, koszt jest wyliczany na podstawie wagi i/lub rozmiaru produktów automatycznie, w koszyku. 

  • Paczkomaty Inpost – paczki odbierane są przez kuriera raz dziennie między 12.00-15.00, zaś dostarczane są do paczkomatów odbiorczych nawet kilka razy dziennie. Aby paczka z produktami “na stanie” została przez nas zapakowana i nadana tego samego dnia najlepiej złożyć i opłacić szybkim przelewem zamówienie do godziny 11.30-14.30. Zamówienia opłacone później zostaną wysłane następnego dnia roboczego. Najczęściej paczki docierają do odbiorcy już następnego dnia roboczego (do 2 dni) po ich odbiorze przez kuriera.

 

  • Kurier InPost – paczki odbierane są przez kuriera raz dziennie między 12.00-15.00, aby paczka z produktami “na stanie” została przez nas zapakowana i nadana tego samego dnia najlepiej złożyć i opłacić szybkim przelewem zamówienie do godziny 11.30-14.30. Zamówienia opłacone później zostaną wysłane następnego dnia roboczego. Najczęściej paczki docierają do odbiorcy już następnego dnia roboczego (do 2 dni) po ich odbiorze przez kuriera.

 

  • Kurier DPD – paczki odbierane są raz dziennie w godzinach 12.00-17.00. Nasze paczki dostarczamy do punktu nadań między 14.45-15.30. Jeśli zależy Ci na szybkiej wysyłce polecamy wybrać Kuriera InPost. Zamówienia opłacone po 11.30-14.30 zostaną nadane następnego dnia roboczego. Najczęściej paczki docierają do odbiorcy już następnego dnia roboczego (do 2 dni) po ich odbiorze przez kuriera.

 

* Produkty z czasem realizacji 2-4 dni robocze są codziennie zamawiane z hurtowni (do 9.00-10.00) i dostarczane do nas najczęściej następnego dnia roboczego.

 

ODBIÓR Ekspresowy w okolicach Warszawy (Wesoła) – Tego samego dnia:

Niestety NIE ma możliwości odbioru zamówienia z naszego biura w Wesołej, Nie mamy sklepu stacjonarnego i NIE wydajemy w biurze zamówień –  ALE za to oferujemy Państwu szybki odbiór paczki (z produktami “na stanie”) z konkretnych paczkomatów. Zamówienie powinno być opłacone szybkim przelewem do godziny 13.00 (dni robocze).

Jeśli interesuje Ciebie ODBIÓR zamówienia TEGO SAMEGO DNIA podczas składania zamówienia wybierz paczkomat z poniższej listy ORAZ koniecznie dodaj komentarz do zamówienia o treści “Szybki odbiór Wesoła”. Paczki nadajemy w ten sposób w godzinach 14.00-16.00 w dni robocze i w tych godzinach paczka będzie już gotowa do odbioru z tych paczkomatów. Jeśli interesuje Ciebie wcześniejszy odbiór, w godzinach 10.00-14.00 to poprosimy o podanie danej godziny w komentarzu do zamówienia (po wcześniejszym potwierdzeniu na FB messengerze) – w większości przypadków wcześniejszy odbiór jest możliwy. Informacje na temat godzin granicznych opłacenia zamówienia czy jego nadania w konkretnym dniu można uzyskać przez nasz facebook messenger.

Lista Paczkomatów z Odbiorem Ekspresowym:

 

*Pamiętaj że zwykłe przelewy bankowe, w zależności od banku mogą dotrzeć do nas dopiero po 1-2 dniach i dopiero wtedy zaczniemy realizację zamówienia! Najczęściej przelewy księgowane są na naszym koncie następnego dnia roboczego po wysłaniu, ok. godziny 11.00-11.30.