W tym miejscu zamieszczamy opinie Naszych klientów dotyczące sklepu oraz zamówionych produktów. Opinie zamieszczone zostały przez klientów w zakładce “opinie” danego produktu lub zostały przesłane mailowo na adres kontakt@ekoamazonka.pl, albo dodane jako komentarz do tego wpisu. 

 

Jeśli chcesz dodać opinię o sklepie Eko Amazonka napisz do nas maila LUB zamieść opinię dodając komentarz do tego wpisu – poniżej!  Z góry dziękujemy!

Eko Amazonka Opinie klientów o sklepie

1.06.2023: Produkt – Czepek na basen damski turkusowy :

Teresa G****: “Dziękuję za wspaniałą przesyłkę, miło z Panią załatwiać, w najbliższym czasie zamówię chustę z daszkiem kolor kremowy, pozdrawiam Teresa”

28.03.2023: Produkt – Czepek kąpielowy Larysa niebieski oraz opaska materiałowa Sylwia

Irena S****: “Dziękuje za piękny czepek i bardzo ładną opaskę.”

24.03.2023: Produkt : Chusta z daszkiem Weronika miętowa

Agnieszka K****: “Chusteczka jest bardzo fajna. Będę spoglądać na Pani stronę, może jakieś nowe kolory się pojawią (…) to na pewno jeszcze coś kupię.”

22.03.2023: Produkt – Turban Eryka śliwkowy :

Jagoda S****: “przed kilku dniami kupiłam u Pani turban. Jest super, jestem bardzo zadowolona. Teraz chcę zamówić chustę z daszkiem na lato w kolorze jasno miętowym”

2.08.2022: ProduktSzampon w kostce Miód i Żurawina :

Basia W****: “bałam się szamponu w kostce… ale okazał się idealny Bardzo dobrze się pieni, ma delikatny, przyjemny zapach, włosy po umyciu są gładkie i łatwo się rozczesują”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *