Polskie Kosmetyki Naturalne Ranking wykonany przez Eko Amazonka:

W naszym rankingu umieszczamy TYLKO sprawdzone, rzetelne polskie marki kosmetyków naturalnych. Na najwyższych pozycjach znajdują się marki które mają najwięcej świetnych produktów o dobrych składach INCI.

Dobry skład kosmetyku oznacza prostotę, brak zapychaczy, polepszaczy, BEZ silikonów, parabenów i innych szkodliwych substancji, preferowane jest naturalne barwienie kosmetyku oraz zapach w postaci naturalnych olejków eterycznych. Składy powinny być proste ALE nie ubogie! Skład idelanego kosmetyku powinien być bogaty w naturalne składniki aktywne: ziołowe ekstrakty, roślinne maceraty, nierafinowane oleje i masła oraz naturalne hydrolaty (czyli wody kwiatowe).

naturalny dezodorant w sklepie z naturalnymi kosmetykami

Czy znasz wszystkie polskie kosmetyki naturalne z naszego rankingu?

Zapraszamy do zapoznania się naszym rankingiem polskich marek kosmetycznych. Pierwsze pięć miejsc w rankingu top5 polskich kosmetyków naturalnych zajmują marki: Miodowa Mydlarnia, e-Fiore, La-Le, NaliNatural oraz Blank.Mydło.

Marki te są coraz bardziej doceniane i rozpoznawalne na rynku polskich kosmetyków naturalnych. Są to mniejsze i większe rodzinne polskie manufaktury, które dbają o dobry skład swoich kosmetyków.

Polskie kosmetyki Naturalne  RANKING         Miejsce 1:      Miodowa Mydlarnia

Miodowa Mydlarnia specjalizuje się w kosmetykach “prosto z pasieki”. Ma w ofercie sporo kosmetyków wykorzystujących w składach pyłek pszczeli, miód, bogaty w witaminy propolis czy też wosk pszczeli. W ofercie Miodowej Mydlarni znajdziesz między innymi treśliwe balsamy do rąk, naturalne peelingi do ciała, klasyczne naturalne pomadki do ust w sztyftach, świetne ekologiczne szampony w kostkach czy też pięknie pachnące świece sojowe.

Polskie kosmetyki Naturalne  RANKING         Miejsce 2:      e-Fiore

e-Fiore posiada w ofercie naturalne kosmetyki o dobrych i prostych składach. Marka stawia na tradycyjne receptury W ofercie e-Fiore znajdziesz kremy do twarzy o nieskomplikowanych i łatych do rozszyfrowania składach INCI, surowe nierafinowane oleje i masła kosmetyczne, lekkie beztłuszczowe sera do twarzy czy też nasz hit sprzedaży – serum na porost rzęs i brwi w specjalnym aplikatorze.

Polskie kosmetyki Naturalne  RANKING         Miejsce 3:      La-Le

La-Le to coraz bardziej rozpoznawalna marka polskich Kosmetyków Naturalnych. W ofercie La-Le znaleźć mozna przede wszystkim świetnej jakości kremy do twarzy oraz kremy do rąk. Kremy La-Le mają dość proste składy, które są bogate w składniki aktywne, dzięki czemu dobrze i naturalnie działają. La-Le wytwarza również naturalne balsamy do ust w ekologicznych, szklanych słoiczkach oraz 100% naturalne dezodoranty, które są antybakteryjne, likwidują przyczynę niemiłych zapachów oraz prześlicznie pachną.

Polskie kosmetyki Naturalne  RANKING         Miejsce 4:      Blank.Mydło

Blank.Mydło to niewielka manufaktura produkujaca ręcznie robione naturalne mydła w kostce oraz oryginalne mydła musy (mydło-kremy) czy też naturalnie barwione peelingi mydlane. Miękkie mydlane musy świetnie sprawdzają się zarówno do mycia ciała, jak również jako naturalna pianka do golenia dla pań i panów. W ofercie Blank.Mydło znajdziesz także mydła gospodarcze przeznaczone do ekologicznego czyszczenia i sprzątania domu.

Polskie kosmetyki Naturalne  RANKING         Miejsce 5:      NaLiNatural

NaLiNatural to mała, rodzinna mydlarnia, która wytwarza przede wszystkim prawdziwe, rzemieślnicze mydła w kostkach. Mydełka są w różnych kolorach i pięknie pachną. Każde mydło od NaLiNatural ma nieco inny skład, a więc i właściwości. Wybierać można spośród mydeł delikatnych o lekkiej piance, mydeł o uniwersalnym zastosowaniu do mycia rąk i ciała, czy też przeciwtrądzikowych mydeł do mycia twarzy.

— Dalsze pozycje Naszego Rankingu polskich Kosmetyków Naturalnych  WKRÓTCE —