Prezent dla Babci pod Choinkę – Nasze Propozycje Prezentów dla Babci:

Jeśli szukasz udanego prezentu dla babci pod choinkę, czy na inne okazje, zapoznaj się z naszymi propozycjami i pomysłami. Każda babcia będzie zadowolona jeśli w wybór prezentu włożysz serce;) My możemy Ci pomóc wybrać odpowiedni i uniwersalny prezent dla babci pod choinkę, Ty zaś możesz dodać coś osobistego od siebie – pięknie opakować ten prezent czy dodać ręcznie robioną kartkę z życzeniami:)

Nasze propozycje – Prezent dla babci pod choinkę:

ZESTAW KOSMETYKÓW – Praktyczny prezent dla babci pod choinkę

Zestaw różnych pielęgnacyjnych kosmetyków to świetny pomysł na prezent dla babci pod choinkę. Ucieszy się z niego babcia w każdym wieku. Prezent tego typu jest uniwersalny – każdy kosmetyków używa, można wybrać kosmetyki podstawowej potrzeby aby prezent był praktyczny. Nasze zestawy są pięknie zapakowane w pudełka z okienkiem, wypełnione kolorowymi wiórkami, ozdobione kokardą. Po wyjęciu z paczki zestaw jest gotowy do wręczenia czy też położenia pod choinkę.

Stwórz Własny Zestaw na prezent dla babci pod choinkę.

Świece Sojowe –  uniwersalny prezent dla babci pod choinkę

Naturalne Świece o pięknych zapachach, to dobry uniwersalny prezent dla babci pod choinkę. Świece naturalne najczęściej są robione z wosku sojowego. Jest on świetnym wyborem do świec ponieważ pali się wolno, czysto, bez dymu, jest dobrym nośnikiem zapachów, jest też ekologiczny i biodegradowalny. Nasze ręcznie robione świece sojowe będą wspaniałym pomysłem na prezent pod choinkę dla babci – relaksują, odprężają, wyciszają.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych Świec od Miodowej Mydlarni. To dobry uniwersalny prezent dla babci pod choinkę.

Naturalne Rzemieślnicze Mydła w kostkach – klasyczny prezent dla babci pod choinkę

Nasze babcie pamiętają jeszcze zwykłe “szare mydła” czyli prawdziwe naturalne mydła. Kostki mydlane w większości sklepów to tak naprawdę NIE mydła tylko “syndety” czyli utwardzane detergenty (taki utwardzony płyn do mycia ciała) – nie brzmi to wcale naturalnie, prawda? Nasze babcie często tęskną za klasycznym “szarym mydłem”, postawmy zatem na klasykę i podarujmy w prezencie dla babci pod choinkę zestaw prawdziwych “szarych mydeł” w nowoczesnym wydaniu. Nasze mydła to połaczenia tradycji (naturalny, prawdziwy skład) oraz nowoczesności – przez dodanie kolorów, wzorów kostek mydlanych oraz pięknych zapachów. Skład takiego nowoczesnego “szarego mydła” też jest wzbogacony. Kiedyś mydła robione były z najtańszego, jednego tłuszczu. Dziś mozna wybierać spośród różnych ciekawych składów, każdy o różnych włąsciwościach, innej piance, pielęgnacji. Mydło w kostce to kalsyczny, wyjątkowy prezent dla babci pod choinkę.

Nakrycia głowy –  prezent dla babci pod choinkę

Nasze nakrycia głowy świetnie sprawdzą się dla ochrony głowy przed promieniami słonecznymi – polecamy nasze czapki z daszkiem z ozdobnymi szarfami. Jeśli babcia lubi wyszukane czapki na jesień czy zimę mogą spodobać się jej nasze turbany damskie.

Nasze ozdobne czapki, chustki i turbany są również świetnym nakryciem głowy dla kobiet które mają przerzedzone włosy, lub którym włosy wypadły na skutek leczenia – np. onkologicznego. Na czas leczenia polecamy nasze chusty onkologiczne.

Przykładowe turbany na głowę – prezent dla babci pod choinkę: